Autor: Sunčana Potkonjak, 7. 6. 2021.

2. lipnja obilježili smo Dan škole u našoj školi. Učenice 8.a razreda: Elizabeta Brleković, Sara Paramin, Lara Rožić, Lea Sekulić i Valentina Sušilović i ja sudjelovali smo u projektu Digitalni učenički inkubator. Ovo su vrijedne učenice sa sjajnim idejama koje želim javno pohvaliti za trud na projektu na kojem smo radile dva mjeseca. Divno je surađivati s takvim učenicima! Jedna od ideja tog projekta bila je učionica na otorenom. Uz pomoć drugih učenika naše škole, roditelja, nastavnika i ravnateljeve podrške uspjeli smo realizirati ideju. Posebno hvala roditeljima Sare Paramin, Mateja Lisca i Marka Starčevića! Veliko hvala nastavniku Ivanu Komarcu koji je svoje vještine prenio na učenike i zajedno s njima napravio klupe i stolove od paleta. Hvala našim domarima koji su vrijedno radili i slušali naše želje. Naš voćnjak je dobio novu ulogu koju ćemo , nadam se, iskoristiti i održavati.

U srijedu su gore navedene vrijedne i kreativne učenice animirale razred po razred u novoj učionici na otvorenom. Uživale su i one i ostali učenici. Književnica Iva Dužić predstavila je 5. razredima svoju knjigu Bodljikava knjiga. Zanimljivim igrama i radionicama motivirala je naše učenike na čitanje i maštanje. Uspjela je učenike odvesti u neki novi svijet iz kojeg su izašli zadovoljni i veseli.

Nadam se da će biti još ovakvih dana u našoj novoj učionici na otvorenom!

Nikolina Javornik

Fotke u nastavku.