Natječaj - pomoćnik u nastavi
Autor: Sunčana Potkonjak, 18. 1. 2018.

NATJEČAJ

za dostavu prijava za prijam osobe za pomoćnika u nastavi (m/ž) učenicima s teškoćama u razvoju u Osnovnoj školi Sunja u Sunji,  na određeno vrijeme do kraja nastavne godine u nepunom radnom vremenu : 22 sata tjedno- 1  izvršitelj/ica.

Tekst natječaja u nastavku.

Na temelju odluke Sisačko-moslavačke županije za  osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, ravnatelj Osnovne škole Sunja Ilija Potkonjak  raspisuje

NATJEČAJ

Na ovaj natječaj mogu se prijaviti osobe sa završenom srednjom, višom ili visokom stručnom spremom bez obzira na radni staž, izraženih sklonosti za rad s djecom s teškoćama u razvoju.

Kandidati/kinje koji ispunjavaju tražene uvjete dužni su uz prijavu dostaviti:

- kratki životopis ( uključujući podatke o radu s djecom s teškoćama )

-presliku domovnice

- presliku svjedodžbe ili diplome o završenom obrazovanju

- presliku potvrde da protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak (ne stariju od 6 mjeseci)

Prednosti: osobe s iskustvom u radu s učenicima s teškoćama

Prijave sa dokazima o ispunjavaju traženih uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave ovog poziva na adresu:

Osnovna škola Sunja, Ljudevita Posavskog 55/a  44 210 Sunja

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole: http://os-sunja.skole.hr/

Ravnatelj škole:

Ilija Potkonjak